Nüüd avatud e-pood!pähklid

Minult küsitakse väga tihti, kust kohast ma ostan erinevaid toiduaineid. Seda just pika säilimistähtajaga toiduainete kohta, nagu pähklid, seemned, kuivatatud marjad ja puuviljad, kaunviljad, jahud jm.

Väga paljud tooted olen juba aastaid tellinud välismaalt, seda just odavama hinna pärast, võrreldes meie mahepoodidega. Mahetooted selge põhjusega, sest ühel hetkel sain aru, et ma ei taha süüa sisse asju, mida kaitseriietes farmerid on hoolega pritsinud erineva keemiaga nende kasvamise ajal.

Lisaks mõistsin ühel hetkel, kui ma ei saanud näiteks tava india pähklitest kuidagi kreemjat massi või chia seemned ei imenud kookospiima endasse, et aeg oleks proovida mahetooteid, mis tõid ka soovitud tulemuse.

Aastatega on minu tellitud kogused kasvanud ja nüüd olengi teinud esimese sammu, et läbi interneti pakkuda samu tooteid ka suuremale ringile. Hetkel on värskelt avatud e-poes 20+ toodet ja juba mai alguses kasvab sortiment märkimisväärselt.

Pood täieneb kindlasti ka tehniliselt jooksvalt, eesmärgiga pakkuda mugavat ostuprotsessi ja kiiret transporti.

Valikus on väga hea hinnaga chia seemned, india pähklid, mandlid, kookoslaastud, toor-tatrakruup, toorkakao, kinoa, goji marjad, maca pulber, herne proteiinipulber, kooritud kanepiseemned jpm. Kõik tooted on mahe sertifikaadiga ja suur osa taassuletavas pakendis.

Vaata lähemalt siit.

Head
AndrusKirjutas: - 23.04.2016


Lisa kommentaar (Sinu email ei jää teistele näha):


Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

Ole esimene, kes kuuleb uutest toodetest, retseptidest ja blogipostitustest

Liitu uudiskirjaga:


2018 © SunBite.ee poodi haldab OÜ Knol, Vabaõhumuuseumi tee 4A, Tallinn - pood@sunbite.ee